Miesięczne archiwum: Marzec 2023

Wielkanocne warsztaty rodzinne

 

W dniu 30 marca w naszym przedszkolu odbyły się WIELKANOCNE WARSZTATY RODZINNE. Chętne dzieci wraz ze swoimi rodzicami miały wspaniałą okazję, aby stworzyć ozdoby na wielkanocny stół. Przedszkolaki wykonały m.in pisanki metodą decoupage, stroik z żywymi kwiatami, czy baranka z serwetki i kolorowego papieru. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy wykonania pięknych prac!!

Czytaj dalej

Konkurs Piosenki „W świecie wartości”

W dniu 17 marca w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Piosenki „W świecie wartości”, którego organizatorkami były Pani Małgosia Baran i Pani Małgosia Wrona. W Konkursie wzięło udział 8 lubelskich przedszkoli, a ich reprezentanci zaprezentowali piosenki o dobru, prawdzie i pięknie. Jury oraz zaproszeni goście z Domu Pomocy Społecznej oraz Polskiego Związku Niewidomych mieli bardzo trudne zadanie, aby wybrać 3 laureatów. W wyniku głosowania 1 miejsce zajęły dzieci z Przedszkola nr 66 w Lublinie, 2 miejsce dzieci z Przedszkola nr 84, a 3 miejsce dzieci z Przedszkola nr 63. Wszyscy artyści otrzymali dyplomy i drobne upominki. Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!

Czytaj dalej

Przedszkolaki z grupy IV w Polskim Związku Niewidomych i Niedowidzących

W dniu 15 marca Przedszkolaki z grupy IV odwiedziły Członków Polskiego Związku Niewidomych i Niedowidzących przy ulicy Junoszy w Lublinie. Dzieci zaśpiewały piosenki z okazji Dnia Kobiet, a po występach wręczyły wszystkim Paniom kartki z życzeniami z okazji ich święta.

Czytaj dalej

Dzieci z grupy IV w DPS

W dniu 8 marca dzieci z grupy IV wystąpiły przed Pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej przy ul. Głowackiego w Lublinie. Przedszkolaki zaśpiewały piosenki z okazji Dnia Kobiet oraz zaprezentowały taniec- Lubelską Poleczkę. Po występach dzieci wręczyły wszystkim Paniom kartki z życzeniami z okazji ich święta.

Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie V Ogólnopolskiego Konkursu Freblowskiego „Kartka na Dzień Kobiet”

 

Bardzo serdecznie dziękujemy za udział  

w V Ogólnopolskim Konkursie Freblowskim

        „Kartka na dzień Kobiet”

 

 

 

 

 

V Ogólnopolski Konkurs Freblowski „Kartka na Dzień Kobiet” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin, Froebel.pl oraz Bliżej Przedszkola został rozstrzygnięty. W tegorocznej edycji przybyło do nas blisko 1500 kartek z całej Polski. Bardzo się cieszymy z tak dużego zainteresowania naszą Akcją, gdyż dzięki temu mogłyśmy po raz kolejny podarować  uśmiech ogromnemu gronu cudownych Kobiet. Z całego serca dziękujemy za wszystkie nadesłane prace.

            Jury w składzie: mgr Barbara Nawrocka- Dyrektor Przedszkola nr 43 w Lublinie oraz Doradcy metodyczni wychowania przedszkolnego – Pani Ewelina Ścibak i Pani Katarzyna Mazurek, miało znowu bardzo trudne zadanie.

Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych:

Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu „Kukiełki i pacynki czyli bawimy się w teatr”

Szanowni Rodzice  i Dzieci

Serdecznie dziękujemy za udział w naszym rodzinnym konkursie. Mamy nadzieję, że wykonanie prac konkursowych było dla Państwa okazją do wspólnej zabawy i miłego spędzenia czasu              z dziećmi. Wszystkie prace są piękne i każda z nich zostaje wyróżniona.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Laura z grupy III i Aleksander z grupy I

                      Ida z grupy IV

II miejsce: Malina z grupy II

Emilia z grupy V

III miejsce: Aleksander z grupy II

                         Miłosz z grupy II

Gratulujemy!!!

                       Szanowni Państwo w związku z chwilową nieobecnością organizatorek konkursu                        nagrody i  dyplomy zostaną przekazane dzieciom w późniejszym terminie                           (tuż po powrocie do przedszkola:).

 

Marzec 2023
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktualne grupy

Archiwalne grupy