Miesięczne archiwum: Kwiecień 2023

Udział w akcji „Bajeczni adwokaci”

Dzięki Panu Karolowi- tacie Juliana z grupy V ,dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w akcji „Bajeczni adwokaci”.  Pan Karol jest adwokatem i odwiedził nasze przedszkolaki, aby przeczytać bajkę „Leśne sprawy Misia adwokata” Ewy Ruszkiewicz. Dzieci słuchały bajki z zapartym tchem. Na koniec opowiadania nasi milusińscy mieli okazję przymierzyć togę i poczuć się jak prawdziwi mecenasi. Każdy także dostał w prezencie zakładkę do książek- bardzo dziękujemy Panu Karolowi za wizytę.

Czytaj dalej

Warsztaty plastyczne w grupie IV z tatem Seweryna

W kwietniu przedszkolaki z grupy IV odwiedził tata Seweryna i przeprowadził inspirujące warsztaty z rysunku. Dzieci z wielką uwagą słuchały wszystkich wskazówek dotyczących wykonania pracy plastycznej różnymi technikami. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe i twórcze zajęcia!!!

Czytaj dalej

Udział w Ogólnopolskim Projekcie „Urodziny Froebla”

Nasze przedszkole brało udział w Ogólnopolskim Projekcie „Urodziny Froebla”. W dniu 21 kwietnia odbyło się podsumowanie naszych dotychczasowych działań i wszystkie przedszkolaki świętowały urodziny Froebla w naszym przedszkolnym ogrodzie. Nie zabrakło tego dnia twórczych działań w plenerze tj. malowanie natury na sztalugach, tworzenie obrazów z darów natury, czy malowanie na folii. Była to niesamowita zabawa!!

Czytaj dalej

Wycieczka grupy III i IV do Instytutu Pamięci Narodowej

Dzieci z grupy III i IV wybrały się na wycieczkę do Instytutu Pamięci Narodowej. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć przedstawienie o „Misiu Wojtku”. Była to wspaniała lekcja historii.

Czytaj dalej

Kwiecień 2023
M T W T F S S
« Mar   May »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Aktualne grupy

Archiwalne grupy