Miesięczne archiwum: Listopad 2022

Wycieczka do Teatru Muzycznego

W dniu 25 listopada Przedszkolaki wybrały się do Teatru Muzycznego na spektakl pt.” Pinokio”. To było wspaniałe doświadczenie. Dzieci z zapartym tchem oglądały piękną bajkę, która oprawiona była we wspaniałą scenerię. Z przyjemnością wrócimy do Teatru Muzycznego na wiosnę!

Czytaj dalej

Zajęcia w Galerii Labirynt

Dzieci z grupy IV wybrały się na warsztaty plastyczne połączone z oglądaniem wystawy prac w Galerii Labirynt. Przedszkolaki miały okazję doświadczyć sztuki wielozmysłowo i wykonać własne dzieła sztuki. To była wspaniała wycieczka!!

Czytaj dalej

Dzień Niepodległości 2022

Przedszkolaki świętują Dzień Niepodległości

Dziś wszystkie grupy Przedszkola nr 43 świętowały rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Dzieci z każdej grupy  zaśpiewały pieśni patriotyczne, a następnie wszyscy razem odśpiewaliśmy Hymn Polski.

Czytaj dalej

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 10 listopada 2022 r. (czwartek), będziemy świętowali rocznicę  ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI i uczcimy ją Koncertem Pieśni Patriotycznych.

Weźmiemy również udział w akcji „Szkoła do Hymnu” i o godzinie 11.11 wspólnie odśpiewamy hymn narodowy.

Zajęcia o bezpieczeństwie z Funkcjonariuszem Policji

Przedszkolaki wiedzą, jak ważne jest ich bezpieczeństwo, zarówno w domu, jak i na ulicy. Mieliśmy okazję usystematyzować naszą wiedzę dzięki wizycie taty Kuby i Fabiana- Pana Mirosława, który jest Funkcjonariuszem Policji. Dzieci słuchały rad Pana Policjanta z zapartym tchem, a później z wielkim entuzjazmem oglądały wyposażenie funkcjonariusza. To był wspaniały i bardzo pouczający czas. Wszystkie Przedszkolaki raz jeszcze serdecznie dziękują Panu Mirosławowi!!!

Wizyta pszczelarza w naszym przedszkolu

Nasze przedszkole odwiedził pszczelarz. Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się, jak powstaje wosk pszczeli i do czego jest wykorzystywany. Przedszkolaki poznały także metody wytwarzania świec woskowych i miały okazję do wykonania własnej świecy, którą zabrały na pamiątkę do domu.

Listopad 2022
M T W T F S S
« Oct   Dec »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Aktualne grupy

Archiwalne grupy